Перетворювачі частоти
 

+38 (067) 729-17-17

+38 (067) 131-17-17

 

+38 (096) 055-01-44

Сервопривод VLT OneGear Drive

Сервопривод VLT OneGear Drive Рекламна брошура

Особливості та переваги приводу

Виконання двох типів

Привод VLT One Gear Drive VLT має дві різних версії:

  • VLT One Gear Drive Standard (призначається для застосування на вологих і сухих ділянках виробничих площ);
  • VLT One Gear Drive Hygienic (версія призначена для використання на ділянках з частою періодичністю мийки, вологих ділянках, гігієнічно-чистих приміщеннях і асептичних ділянках).

Ідеальне рішення питання

За рахунок забезпечення найвищого рівня компактності приводу OGD ідеально підходять для використання в транспортних і конвеєрних системах, а також іншому устаткуванні. Дана модель приводу була спеціально спроектована для використання в харчовій галузі промисловості та застосування у сфері розливу напоїв та технічних харчових рідин.

Завдяки одному типорозміру покриваються абсолютно всі застосування. Істотна економія на запчастинах, на відміну від безлічі інших рішень, привод OGD з мінімальною кількістю виконання і одним типорозміром здатний покрити дуже велику кількість найрізноманітніших застосувань, при цьому істотно зменшуючи кількість запчастин, а також спрощуючи проектування. Привод OneGearDrive оснащується тільки одним типом двигуна і трьома передавальними числами редуктора, які є цілком придатними для величезної кількості різних типових застосувань.

Система , яка має найвищий ККД

OneGearDrive у своєму складі має конічний редуктор високого рівня ефективності, який володіє в значній мірі більшим ККД у порівнянні з різними черв'ячними редукторами. Абсолютно весь привод, який складається із синхронного двигуна, перетворювача частоти і конічного редуктора, дає можливість досягти загального ККД аж у 89%, що на цілих 25% більше у порівнянні з показниками систем-аналогів!

Синхронний двигун

Застосування сихнронного двигуна, зробленого на основі постійних магнітів, дає можливість домогтися дуже високого рівня ефективності - аж 89%! і небувало високого крутного моменту конструкції.

Гнучкість у процесі проектування

У поєднанні з перетворювачем частоти VLT Decentral Drive FCD 302 або VLT AutomationDrive FC 302 привод VLT OneGearDrive цілком підходить не тільки для централізованих, і для децентралізованих рішень, саме так при цьому забезпечується гнучкість у процесі проектування .

Високий клас захисту обладнання

IP69K і IP67 (версія Hygienic) - забезпечується можливість застосування без будь-яких обмежень на виробничих ділянках з підвищеним рівнем вологості.

IP67 і IP65 (версія Standard) - забезпечує високий ступінь захисту на виробничих ділянках з високою вологістю.

Гігієнічне оформлення: повна відповідність нормативним приписам EHEDG/IPA

Версія VLT OneGearDrive Hygienic - це ідеальний вибір для найрізноманітніших застосувань, де досить важливим фактором є забезпечення гігієни. Привод OneGearDrive цілком і повністю відповідає абсолютно всім, навіть самим високим вимогам щодо гігієнічності конструкції, а також вимогам простої та зручної мийки. Дане обладнання повністю відповідає вимогам нормативних документів організації EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group). Крім цього для даного приводу є доступним повністю герметичний датчик з функцією зворотнього зв'язку - резольвер. Корпус даного приводу (OneGearDrive Hygienic) демонструє відмінну стійкість до миючих засобів і засобів дезінфекції. Привод отримав сертифікацію для використання всередині чистих кімнат і повністю відповідає асептичним вимогам згідно сертифікатам IPA, Fraunhofer institute, DIN EN ISO 14644-1.

Ідеально гладка поверхня , вентилятори і ребра охолодження відсутні

В обох версіях даний привод має цілком і повністю гладку поверхню, на якій відсутні ребра охолодження, завдяки чому з'являється можливість без будь-яких проблем займатися його мийкою. Відсутність вентилятора всередині приводу дає можливість уникати розмноження бактерій і накопичень пилу, а також подальше поширення пилових мас в зовнішнє середовище.

Збільшений термін експлуатації

Привод OneGearDrive може бути задіяний в роботі до 35 000 годин без необхідності заміни масла. Це забезпечує збільшення необхідних сервісних інтервалів і завдяки цьому відбувається скорочення витрат на обслуговування даного обладнання .

За рахунок спеціально використовуваного коннектора під назвою CleanConnect (версіяHygienic) організовується спеціальне з'єднання двигуна з резольвером.

Завдяки спеціальному конектору з'являється можливість отримати з'єднання високого рівня надійності на виробничих ділянках з підвищеним рівнем вологості, у разі необхідності проведення швидкої заміни, крім цього з'являється можливість без будь-яких проблем проводити очищення і мийку обладнання. Заміну пристрою можна проводити силами обслуговуючого персоналу підприємства, який не має спеціальних допусків до використання електричного обладнання.

Порожній вал

У даному приводі є опціонально доступним порожнистий вал, діаметр якого становить 3, 3.5 і 4 см , він дозволяє досить гнучко підлаштовуватися під будь-які вимоги з боку замовників. Доступний вал із нержавіючої сталі, марка AISI 316Ti.

Інноваційна конструкція обладнання

Завдяки повністю унікальній конструкції версії приводу OneGearDrive Hygieniс від VLT встановлюються абсолютно нові кордони в сфері асептичного обладнання, а також задаються нові тренди у сфері приводних технологій.

Технічні характеристики приводу :

  • Рівень потужність від 1,5 до 3 кВт;
  • Верхня межа швидкості обертання - 3000 об / хв;
  • Верхня межа частоти - 250 Гц;
  • Верхня межа струму - 7.2 A.