Довідник
 

+38 (067) 729-17-17

+38 (067) 131-17-17

 

+38 (096) 055-01-44

Датчик тиску

Датчик тиску - це прилад, за допомогою якого вимірюють тиск середовища (рідини, газів і пари), завдяки зміні особистих фізичних параметрів. Тиск вимірюючого середовища в датчиках реформується в стандартизовані пневматичні, електричні сигнали, або в цифровий код. Датчики тиску широко використовуються в системах управління технологічними процесами, оскільки тиск є одним з основних величин більшості виробничих процесів.

Також, датчики тиску часто використовуються для вимірювання тиску в агресивному середовищі. Якщо говорити про стандартні датчики, то вони створені вимірювати абсолютний, надлишковий і диференціальний тиск. Також вони можуть вимірювати витрати рідини і її рівень. Датчики тиску використовуються буквально у всіх промислових сферах, включаючи і енергетику.

Кожна модель датчиків тиску, яку випускає виробник, відрізняється одна від одної варіацією електричних і механічних з'єднань, вихідним сигналом, присутністю в ній дисплея / радіатора / роздільника і т. ін. Але, при цьому, спосіб роботи датчика однієї моделі і базові конструкторські впровадження повністю однакові, не залежно від терміну давності виконання моделі.

Головним елементом у всіх датчиках тиску є пружний елемент. Саме він несе відповідальність за точність вимірювання, термін служби приладу і його надійність. У каталозі компанії «Danfoss» Ви зможете знайти відповідний датчик з найбільшою точністю і потрібними габаритами.

Перетворювачі тиску

Перетворювачі тиску необхідні для перетворення значення тиску (абсолютного, надлишкового або диференціального). Також даний прилад дозволяє перетворити значення рівня в електричний уніфікований вихідний сигнал і цифровий сигнал по базі протоколу HART. Перетворювачі тиску також можуть стандартизувати витрати газу і рівень рідини.

В силу своєї надійності та корисності, перетворювачі стали широко використовуватись для монтажу в автоматичних системах управління виробництвом. У каталозі компанії «Danfoss» представлені різні перетворювачі імпортного та вітчизняного виробництва. Тут представлені пристрої з високою точністю - 0,25-1%. Вся продукція компанії сертифікована і підлягає гарантії. В інтернет-каталозі Danfoss докладно описані всі моделі перетворювачів тиску, тому Ви з легкістю знайдете для себе відповідний варіант пристрою.